Doradztwo dla osób prywatnych

Porady prawne skierowane są do wszystkich osób które potrzebują informacji na temat problematyki prawnej. Jest to najczęstsza forma pomocy jaką świadczę. Polega ona na bezpośrednim kontakcie z Klientem w Kancelarii. Podczas spotkania Klient opisuje swój problem prawny a moją rolą jest doradzenie rozwiązania. Zwykle porada prawna to jedno godzinne spotkanie, aczkolwiek bywają sprawy bardziej złożone w których należy poświęcić większą ilość czasu. Porady prawne odbywają się w pełni dyskretnej atmosferze w przytulnym i kameralnym biurze.

Na spotkanie można przyjść osobiście bądź z osobą towarzyszącą. Oferuję także wspólne porady dla małżonków którzy podjęli decyzję o rozwodzie, bądź wspólnie dla rodziców potrzebujących wsparcia prawnego związanego z kwestią opieki nad dzieckiem, władzy rodzicielskiej bądź  innych podobnych kwestii.

Cena porady zależy od jej długości i jest  uzgadniania podczas rejestracji na termin. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu +48 794 037 857 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.