Twój zaufany prawnik

Jestem radcą prawnym, wspólnikiem i założycielem Kucharski Ruman Mikuła Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie prowadzonej razem z radcą prawnym Tomaszem Rumanem i radcą prawnym Gabrielą Mikułą. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz udzielaniu bieżącej pomocy prawnej. Moja oferta kierowana jest m.in. do:

  • Klientów indywidualnych
  • właścicieli Firm
  • organizacji pozarządowych

W ramach usług prawniczych dla Klientów indywidualnych oferuję porady prawne m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, odszkodowań oraz windykacji. Przedsiębiorcom oferuję m.in. pomoc przy zakładaniu firmy, doradztwo prawne, konsultacje, szkolenia, pomoc przy prowadzeniu likwidacji lub upadłości firmy. Posiadam wykształcenie Master of Business Administration które pozwala mi skuteczniej pełnić rolę prawnika dla firm.

Kieruję się indywidualnym podejściem do każdej sprawy przy zachowaniu całkowitej poufności i dyskrecji. Pomoc prawna pomaga lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe i stabilność zarówno w życiu prywatnym jak i w firmie. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych umożliwia mi dokładne określenie szans na zwycięstwo mojego Klienta. Zawsze stawiam na komunikację z Klientem i dostępność moich usług.

Jeśli prowadzisz firmę, fundację lub stowarzyszenie bądź masz problem prawny w życiu prywatnym i potrzebujesz pomocy zaufanego prawnika zapraszam do kontaktu. Kontakt ze mną jest możliwy pod numerem telefonu: +48 794 037 857 lub +48 12 307 13 10

Kucharski Ruman Mikuła

Krakowska Kancelaria Kucharski Ruman Mikuła zajmuje się profesjonalną obsługą prawną dla osób prywatnych oraz firm. Założycielami są radcowie prawni Robert Kucharski, Tomasz Ruman i Gabriela Mikuła. Kancelaria od 2012 roku nieprzerwanie realizuje powierzone sprawy swoich Klientów. Główne obszary działania firmy to prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy oraz prawo handlowe.

Kancelaria oferuje pełne spektrum usług prawniczych oraz biznesowych przy zastosowaniu standardów etycznych oraz wymogów stawianych radcy prawnemu. Pomoc prawna oferowana jest także organizacjom pozarządowym takim jak fundacje i stowarzyszenia.

Biuro Kancelarii mieści się w Krakowie przy ul. Szafera 7/33 w niewielkiej odległości od krakowskich Sądów. Kontakt z telefoniczny pod numerem +48123071310

Kucharski Ruman Mikuła

Fundacja In Solidium

In Solidium to krakowska organizacja charytatywna świadcząca pomoc prawną pro bono dla osób najbardziej potrzebujących..

Edukacja Prawna

Na kanale Edukacja Prawna publikuję wideo porady na temat polskiego prawa. Poruszam kwestie prawne z którymi można zetknąć się w codziennym życiu. Kanał skierowany jest do wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się ciekawych rzeczy o prawie, nabyć nowe umiejętności i poznać sposoby samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych.

Edukacja Prawna