Pomoc prawna dla przedsiębiorców

Porady prawne dla firm obejmują wszystkie aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Skierowane są w szczególności do właścicieli firm oraz osób planujących rozpoczęcie działalności. Porady udzielane są w Kancelarii Kucharski & Ruman przy ul. Szafera 7/30 w Krakowie po wcześniejszym umówieniu terminu. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania u Klienta bądź w innym miejscu.

Wsparcie prawne przydaje się najczęściej kadrze zarządzającej przy załatwianiu kontraktów lub spraw urzędowych. W razie sporu sądowego prawnik zapewnia swój udział w rozprawach i sporządza pisma procesowe. Swoją pomoc oferuję także w sprawach pracowniczych oraz innych sprawach z zakresu prawa pracy związanych z organizacją pracy w zakładzie, wdrażaniem procedur i regulaminów.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w internecie powinni pamiętać o właściwym przygotowaniu regulaminów swoich sklepów. Wysoka jakość usług obejmuje także stosowanie sprawnych i szybkich mechanizmów prawnych w firmie. Klient sklepu musi otrzymać wszelkie informacje zaś zapisy regulaminów sklepów nie mogą stać w sprzeczności z przepisami o klauzulach niedozwolonych.

Pomoc prawna obejmuje także stworzenie procedur ochrony danych osobowych w firmach. Wdrażanie RODO w praktyce jest procesem złożonym i może sprawiać kłopoty. Pomoc mojej Kancelarii zapewnia bezpieczeństwo i szybkie przystosowanie się do zgodnego z prawem stosowania RODO w firmie.

Porady prawne zawsze odbywają się z poszanowaniem tajemnicy zawodowej oraz w dyskretnej i kameralnej atmosferze. Biuro znajduje się w Krakowie przy ul. Szafera 7/33 w odległości 200 metrów od budynków krakowskich Sądów. Kancelaria posiada dogodny dojazd oraz parking gdzie Klient może bezpiecznie pozostawić swój samochód. Przed rozprawami Klient ma możliwość omówienia sprawy  na spotkaniu w Kancelarii.