Bieżąca obsługa prawna fundacji i stowarzyszeń

Stałe wsparcie prawne dla organizacji pozarządowych to pakiet godzin do wykorzystania w danym miesiącu. W ramach stałej współpracy stowarzyszenie lub fundacja ma zapewnioną bieżącą pomoc i stałą dyspozycyjność prawnika. Korzyścią takiego rozwiązania jest przede wszystkim wygoda oraz oszczędność czasu.

Powierzając swoje problemy profesjonalnemu prawnikowi organizacja kupuje rzetelność oraz pełną dyspozycyjność. W sytuacjach nadzwyczajnych prawnik jest do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jeśli organizacja potrzebuje skonsultować swoją sprawę na spotkaniu w dyskretnej atmosferze, może liczyć na dogodny dla siebie termin i dyspozycyjność. Jeśli zaś wymaga stawiennictwa prawnika u siebie w siedzibie, również jest to zapewnione.

Współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu oraz zrozumieniu a także na wspólnym dążeniu do rozwiązania problemu. Pakiet godzin ma także dodatkową zaletę, bowiem w przypadku jego wyboru oferta jest korzystniejsza pod względem ceny w porównaniu z jednorazową usługą. Wszelkie elementy, szczegółu oraz warunki współpracy są uzgadniane z organizacją.