Nazywam się Robert Kucharski, jestem radcą prawnym i zajmuję się prowadzeniem spraw spadkowych. Moja pomoc obejmuje pełny zakres usług prawniczych związanych ze spadkami począwszy od udzielania porad prawnych po reprezentację w sądzie. Moje usługi skierowane są do osób prywatnych oraz rodzin które szukają pomocy w załatwieniu formalności spadkowych po zmarłym.

Moja oferta obejmuje przede wszystkim:

Udzielanie ustnych porad prawnych.

Klient na spotkaniu w mojej Kancelarii przedstawia swoją sytuację związaną z dziedziczeniem. Dokonuję analizy dokumentów oraz ustalam możliwe scenariusze i sposoby poprowadzenia sprawy. Klient otrzymuje profesjonalną pomoc i może podjąć właściwą dla siebie decyzję.

Prowadzenie spraw sądowych.

Reprezentuję Klientów w sprawach sądowych związanych ze spadkami. Są to zarówno postępowania o stwierdzenie nabycia spadku jak również sprawy o dział majątku spadkowego lub zachowek. Sporządzam wszelkie wnioski i pozwy do sądów jak również jestem obecny na rozprawach i biorę w nich czynny dział w imieniu Klienta.

Prowadzenie spraw egzekucyjnych.

W imieniu spadkobierców wszczynam postępowania egzekucyjne w celu ściągnięcia należności od osób zobowiązanych do zapłaty. Najczęściej tego typu usługi są świadczone w sprawach o działa spadku i zachowek. Komornik sądowy może przymusowo odzyskać zaległości i zaspokoić roszczenie osoby uprawnionej.

Oferta jest skierowana do wszystkich osób które potrzebują pomocy w sprawach spadkowych. Pomoc obejmuje, poza opisanym powyżej zakresem, także sprawy takie jak:

  1. Sprawy o stwierdzenie nabycia spadku.
  2. Dział spadku przed sądem.
  3. Umowny dział spadku.
  4. Zachowek.
  5. Odrzucenie spadku.
  6. Niegodność dziedziczenia.
  7. Wykonanie testamentu.
  8. Zapis windykacyjny.
  9. Sukcesja przedsiębiorstwa.
  10. Dziedziczenie spółek handlowych.

Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego, gdzie dokonuję wstępnej analizy sprawy. W niektórych sprawach istnieje możliwość pomocy osobom z całej Polski. Wszelka korespondencja jest wówczas przekazywana drogą elektroniczną zaś kontakt bezpośredni wykonywany telefonicznie.